HALI YIKAMA EK İŞİMİZ DEĞİLDİR, HALI YIKAMA TEK İŞİMİZ !
  Son Eklenen Ürünlerimiz
Fiyatı : 4.00 TL (m2)
Fiyatı : 100.00 TL
Fiyatı : 20.00 (Adet)
Fiyatı : 40.00 TL (Adet)
Fiyatı : 5.00 TL
Fiyatı : Ücretsiz
Fiyatı : 3.00 TL (mt)
Fiyatı : İncele
ATILIM HALI YIKAMA VE KOLTUK YIKAMA FABRİKASI
HALILARINIZIN NEREDE VE NASIL YIKANDIĞINI BİLİYOR MUSUNUZ?
HALI YIKATIRKEN MACERA ARAMAYIN!!
KALİTELİ - GARANTİLİ - GÜVENİLİR - PROFESYONEL HİZMETLER..
Alanya'da 2007 yılında hizmete başlayan Atılım Halı Yıkama Ve Temizleme Fabrikası, otomatik halı yıkama makinaları ile halı yıkama hizmetleri vermektedir.
Hava şartlarına göre açık veya kapalı kurutma alanlarımızda halılarınızı yoldan tozdan uzak alanlarda kurutma yapmaktayız.
Yağmurdan,fırtınadan en zor hava şartlarından, etkilenmeyecek tozdan uzak kapalı alanlarımızda doğal ortamda kurutulan 48 saat içerisinde teslim etmekteyiz.
4 mevsim halı yıkatabileceğiniz,Hafta sonları dahil her gün hizmet veren Atılım Halı Yıkama Fabrikası halılarınızı profesyonel otomatik makinelerde yıkama yapmaktadır.
HALI YIKAMA "EK" İŞİMİZ DEĞİL; HALI YIKAMA "TEK" İŞİMİZ !!
Atılım Halı Yıkama Fabrikası, sadece halı yıkama hizmeti vermektedir. Tesisimizde Oto yıkama hizmeti vermiyoruz.

UCUZA HALI YIKATACAĞIM DİYE, HEM HALINIZDAN HEMDE SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN !!
Atılım Halı Yıkama, halı yıkama hizmetlerinde Era111 halı yıkama şampuanı kullanmaktadır. Atılım Halı Yıkama,Halı yıkamada içilebilinir şebeke suyu kullanmakdadır.(Kanal suyu,dere suyu veya kuyu suyu asla kullanmamaktadır.) Fabrikamızda halılarınıza hijyenik olmadığını düşündüğümüz havuzlama işlemi yapılmaz.
(ATILIM HALI YIKAMA FABRİKASI HER ZAMAN MÜŞTERİ DENETİMİNE AÇIKTIR!)

FARKI BİZİMLE FARK EDECEKSİNİZ !!
0242 513 20 10 - 0535 559 42 36

ATILIM HALI YIKAMA FABRİKASI
PROFESYONEL HİZMETLER
"Alanya'nın Halı Yıkama Fabrikası"

 • ÖNERİLERİMİZ!
  Halılarınızı düzenli bir şekilde yıkatmalısınız.
  Halılarınızın çabuk kirlenmemesi için günlük süpürün.
  Kullanmadığınız halıları halı poşetlerine koyarak saklayınız.
  Halılarınızı kesinlikle çamaşır suyu ile silmeyeniz.
  Yıpranan halılarınızı halı yıkamaya verirken firmayı bilgilendiriniz.
 • ÖNERİLERİMİZ!
 • *Halılarınızı kesinlikle güvenilir firmalara teslim ediniz.
  *Halı yıkama firmasının adresini öğreniniz.
  *Sağlık ve hijyene önem veren firmalarla irtibata geçiniz.
  *Gerekirse halı yıkama fabrikasını ziyaret ediniz.
  *Halı yıkama aşamaları hakkında bilgi alınız.

       
   

ÖNERİLERİMİZ
 • Evlerinizde en değer verdiğiniz eşyalarınız olan halılarınızı oto yıkama istasyonları gibi bilinçsizce halı yıkama yapan yerlere yıkatmayınız. Çünkü halılarınızı sağlıklı koşullarda yıkanmayacak iyice durulanmayacak ve halı sıkma işleminden geçmeyecektir, Islak halı çabuk şekilde kurumaz. Kurumayan halı ise, dokudaki sudan dolayı zaman içerisinde çürümeye neden olur.” Halınızın ömrünü kısaltacaktır.”
 • Halı temizliğinde karşımıza çıkan sorunların başında, yerinde halı yıkama işlemiyle yıkanan halıların kısa süreler içerisinde çürüyüp kullanılmaz hale gelmesidir. Bol suyla yıkanan halıların kir ve tozları halı sıkma işleminden geçmemesinden dolayı uzun süre kuruyamaması sonucunda dibe çöker. Halınız yüzünden temiz gibi görünsene de sağlıklı olmamakla birlikte halınızın ömrü kısalacaktır.
 • Halınıza silkme ve çırpma işlemi yapmayın. Uygun zamanlarda elektrik süpürgesiyle süpürünüz. Halınızı kesinlikle silerek temizlemeyin. Bu işlem sadece halı üzerindeki mevcut kir ve tozları sadece halının dip noktalarına inmesini sağlar. Ev tipi halı yıkama makinesiyle yapacağınız yıkamadan sonra halınıza mutlaka durulama yapınız.
 • Herhangi bir leke durumunda lekeye mümkünse kurutmadan ve profesyonel bir firmanın vereceği bilgi doğrultusunda müdahale yapınız. Sivri ayaklı eşyaları halı üzerine mümkünse koymayınız. Halınızı pencere kenarında güneş ışığına direk maruz kalmasın, 2 ayda bir yönünü değiştirin.
 • Belli zamanlarda ara temizlik yapmak, halınızın hiç profesyonel yıkama istemeyeceği anlamına gelmez. Normal kullanımdaki bir halı temiz görünse bile ortalama 6 ay ayda bir profesyonel bir halı yıkama firması tarafından temizlenmelidir.
 • Halı yıkama işlemi ciddi bir iştir ve uzman kişilerce yapılmalıdır. doğru teknik kullanılmadan yapılan halı yıkama işlemi iyi ve sonuç vermez. bu yüzden halı yıkama firması seçerken oldukca dikkatli olmak gereklidir. Bir çok mevsimlik ve merdiven altı halı yıkama yeri halılarınızı bulaşık deterjanı,çamaşı suyu,kostik gibi  ucuz kimyasallarla yıkama yaparak sağlığınızla oynamaktadır. Atılım halı yıkama fabrikası bütün yıkama işlemlerinde ERA 111 halı şampuanı kullanan profesyonel bir firmadır.
 • BELGELERİMİZ:
 • Atılım Halı Yıkama
 • Atılım Halı Yıkama
 • Atılım Halı Yıkama

Alanya Halı Temizleme Ve Yıkama - Alanya Koltuk Temizleme Ve Yıkama - Alanya Halı Koltuk Yıkama - Alanya Halı Yıkama Fabrikaları - Alanya Halı Yıkama Fabrikası - Alanya Halı Yıkama Firmaları - Alanya Koltuk Yıkama Firmaları - Lider Alanya Halı Yıkama - Alanya Halı Temizleme - Alanya Halı Yıkama Yerleri - Alanya Halı Yıkama Telefonları - Alanya Halı Yıkama Fiyatları - Alanya Temizlik - Alanya Temizleme - Alanya Temizlik Şirketleri - Alanya Temizlik Hizmetleri - Alanya Temizlik Firmaları - Alanya Halı Koltuk Yıkama Fabrikası - Mahmutlar Halı Yıkama - Konaklı Halı Yıkama - Avsallar Halı Yıkama - Kestel Halı Yıkama - Tosmur Halı Yıkama - Oba Halı Yıkama - Payallar Halı Yıkama - Cikcilli Halı Temizleme Ve Yıkama  - Temizleme Ve Yıkama 

 
 
 
 
 

 
Aktif Ziyaretçi : 2 | Bügün Tekil : 20
alanya halı temizleme, alanya halı yıkama, alanya halı yıkama fabrikası, atılım halı yıkama, alanya halı yıkama firmaları, alanya halı yıkama fiyatları
2015 | Atılım Halı Yıkama Fabrikası
İp Numaranız : 174.129.108.207
Aktif Ziyaretçi : 2 | Bugün Tekil : 20 | İp :174.129.108.207 2015 | Atılım Halı Yıkama Fabrikası